Energie minerálů a "kamenů"

Web netradiční, ale seriózní

B) Vztahy "Vesmírné energie" a "kamenů" při léčení

Rozcestník témat a oblastí.

Vím, že když mne občas něco bolí, přiložím si na to místo ruku a ono to bolí méně, nebo to dokonce bolet zcela přestane. Vím, že když jsem měl horečku 41°C a sotva jsem stál, podržel jsem v dlani krystal křišťálu a dostal jsem se i bez prášku za půl hodiny na lépe snesitelných 38°C...

Vím také, že když se mi udělal na kosti výrůstek, léčitel mi ho za čtvrt hodiny jen působením "energie" skoro vyhladil a na druhé návštěvě zcela odstranil i ten zbytek... Nevěříte? Věřte. A to za pár desítek korun... Nevěříte? Věřte. Pane Tůmo, jsem Vám za veškerou Vaši pomoc nesmírně vděčný a posílám Vám do nebe vřelé pozdravení.

Také ale vím, že když mne přepadne migréna, nepomůže mi ani deset kamenů. Tam vstupuje ještě něco, co se dá těžko definovat, natož popsat, takže se dá říci, že někdy léčení pomocí minerálů nemusí fungovat, tudíž to nemůže být považováno jako zcela snadná a vždy fungující bezpracná universální pomoc od všech nemocí a problémů.

Nepište mi prosím, jestli to není pouhá sugesce, bádání tímto směrem jsem uzavřel již před mnoha lety. Nějaká energie kolem nás je a jakoukoliv debatou k tomu se pouze navzájem zdržujeme, protože já bych tu migrénu klidně odehnal i jen sugescí, jenže ta, jako na potvoru, právě u ní nefunguje.

Nemohu ani zcela odpovědně potvrdit, že když v nějaké knize píše, že na ledviny je vhodný nějaký minerál, že tomu tak musí určitě být. V jiné knize může být doporučován i jiný, ale to se nevylučuje, protože mohou být, za určitých okolností, vhodné oba...

Mohu ale napsat, že když jsem si dal na čelo lalis lazuli, tak mne pak čelo půl hodiny pulsovalo jako srdíčko, zrovna tak mi stačí držet v dlani jakýkoliv, i jen obyčejný kámen (a nejen kámen) a to tepající "srdíčko" mám na dlani...

Mohu také prohlásit, že když jsem jedné své kamarádce chtěl masírovat krystalem křišťálu chodidlo a nasměroval jsem jen ten krystal špičkou k jejímu tělu, tak i bez dotyku na kůži reagovala slůvkem "jauvajs" - na každém chodidle totiž je jedna vedlejší čakra a ze hrotu krystalu vyzařuje koncentrovanější energie.

Podle mých poznatků a zkušeností je energie, vyzařující z minerálů a kamenů, totožná s tou, kterou při léčení používají léčitelé, psychotronici a podobní tvorové, minerály a kameny tedy považuji za přírodní akumulátory této energie.

Energie z "kamenů" pro ochranu či obranu lidí

Dále ale také vím, že když jsem měl migrénu vskutku výstavní a požádal jsem někoho v okolí, aby se ztišil, tak většinou ještě přidali na hlasitosti svého projevu, abych věděl, že oni si mohou dělat, co se chce jim a já si mohu trhnout nohou.

K tomu si dovoluji poznamenat, že takový názor je velice zkreslený, existuje totiž spolehlivý prostředek, jak se lze arogantním, nepoctivým a nečestným lidem bránit, jak jim zcela nenápadně dokázat, že jejich přístup není správný.

Dlouze jsem totiž přemýšlel, kde Příroda přišla na to, že zrovna já bych měl od ní přesně v roce 2000 takový zvláštní a drahocenný dar obdržet a skutečně jsem nepřišel na nic jiného, než na to, že jsem získal velice účinný zdroj obrany a ochrany před mnohými nástrahami světa.

Zcela jasně totiž vím, že ta energie se dá směrovat a ovládat. Vím, že kolem sebe se dá vytvořit "energetická ochrana před elektrosmogem" (nebo před skoro čímkoliv) a vím, že jsou lidé, kteří jsou schopni ji "uvidět" na dálku, třeba na druhém konci republiky, aniž by dotyčného znali.

Kolem člověka se dá udělat energetická ochrana nejen pomocí Vesmírné energie, což může být pro někoho složité provést, protože by mohl energii např. používat tu jeho, ale pomoci s tím mohou právě minerály a kameny, stačí je o to jen poprosit.

Zde najdete Základní informace o Vesmírné energi.

Nutno závěrem říci, že vše z tohoto okruhu informací se musí brát s rezervou a ne vše je zcela jednoznačné a vhodné pro každého. Základy uvedu, pokud někdo něco nebude chápat, nebo mu něco nebude jasné, klidně napište, ale berte na vědomí, že nejsem žádný jasnovidec, nebo mág či kouzelník, takže někdy třeba i napíši prostou větu, že odpověď neznám.

K tomu musím pouze napsat, že na obecnou otázku odpovím, ale nechtějte po mne konkrétní odpověď na Vaše problémy, třeba zdravotní, nebo osobní, protože se zkrátka na nikoho nechci na dálku napojovat. Něco zvládnu, něco ne, ale přebírat odpovědnost za někoho, koho neznám, nechci. A "ezoterici" tu odpovědnost za každého svého "klienta" samozřejmě mají...

Poznal jsem, jaké procento lidí je v populaci čestných a charakterních, kteří si pomoc opravdu zaslouží, takže vím, že ostatní "ezoterici" vše v pohodě zvládnou i beze mne... Já se vydal cestou svojí vlastní, nechci být pouze jedním z mnoha tisíc. Já si vybral minerály a kameny (nebo oni mne?) a jim zůstanu věrný.

Oslovím tak třeba menší procento populace, než nějaký obecně známý "léčící psychotronik", ale já jsem Vesmíru vděčný za každého, kdo na tyto stránky zajde a v pokoře přijímám i tuto skutečnost jako ocenění té nejvyšší kategorie za svoji námahu při tvorbě stránek, při vymýšlení textů a zpracování fotografií.

Nechci třeba na svém webu používat výrazy VYŠŠÍ JÁ apod., ale když to bude nezbytné, co mi zbude. BŮH. Existuje? Neexistuje? Nevím... Sám se chovám tak, že pokud existuje, neměl bych mít důvod se ho bát, nemohu a nechci ale "vkládat" myšlenku na jeho existenci ostatním...

Na svých stránkách možná popisuji některé věci mezi nebem a Zemí méně "ezotericky", aby byly lépe vstřebatelné a pochopitelné co nejširšímu okruhu návštěvníků, takže občas něco třeba nebude zcela odpovídat tomu, co bývá uváděno jinde, ale tyto stránky jsou určeny těm, kteří mají rádi KAMÍNKY a já jim rozšiřuji obzor o to, že jejich zařazení do škatulky NEŽIVÁ PŘÍRODA není zcela správné...

Rozcestník témat a oblastí.


Na začátek této stránky


Informace

Nabídka služeb

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.