Energie minerálů a "kamenů"

Web netradiční, ale seriózní

G) Tzv. nabíjení, programování a ladění "kamenů"

Rozcestník témat a oblastí.

Stačí pouhá "energetická očista" minerálů?

Energetická očista minerálů a kamenů je zbaví pouze negativních energií a informací v nich nashromážděných, takže, jak asi tušíte, mělo by po ní následovat jejich energetické dobití, pak i naladění či naprogramování, a to podle toho, k čemu má být potom minerál, či kámen, používán.

Někdy, jako např. při využívání minerálu coby "stahovače negativních energií a elektrosmogu", ho stačí zbavit již v něm naakumulovaných negativních energií a uvolnit tak prostor pro absorbování dalších.

Minerály, které ochotně do sebe energie vtahují, nazýváme receptivní minerály a existuje jich několik, pro tuto oblast využití, vyloženě předurčených. Které to jsou? Prozradím za pět korun . Báá néé, hledejte zde na webu, někde to tu myslím je, kdo si to má vše pamatovat...

Pokud potřebujeme energii z minerálů získat, sáhneme do šuplíku, nadepsaného projektivní minerály. Takové minerály ze sebe raději energii uvolňují.

Projektivní minerály také mohou svými vibracemi vyplňovat určitý prostor ochrannou energií a i ta může vyzařovat jen z řádně ošetřeného minerálu. Takže, jak jinak, hledejte... Jestli jsem to omylem nevymazal, mělo by to zde na webu někde být.

Existují také minerály, které jsou receptivní i projektivní současně, podle toho, jak potřebujeme. Jak jinak, zabrouzdejte si u nás...

xxx

To, jakým způsobem se budou kameny chovat, určujeme svojí myšlenkou, svým přáním, svou prosbou, k čemu, o jaký úkol kamínek poprosíme.

Tato myšlenka je potom spouštěčem všech dalších událostí. Takovému zadání úkolu pro kamínek se někdy také říká "programování", ale může se tím myslet také "ladění", záleží na tom, co si pod kterým pojmem každý představuje. Viz dále.

Energetické dobíjení minerálů a kamenů.

Energeticky očištěný minerál je nutné opět "dobít (nabít)"... Záleží na tom, která z dříve uvedených teorii jejich využívání a používání Vám je bližší.

Dočetl jsem se názor, že "nabíjení" by se mělo dít na nevodivé podložce. Leč nevodivé čeho? Tepla, elektřiny ...? Nevidím to jako nutnost, protože když budete někde, kde nebudete mít nevodivou podložku, tak tedy ani nebudete moci nabít svůj kámen. O tom to, podle mého, vůbec není, protože nabíjet lze i na dálku...

Drůza ametystu

Nabíjet lze kdekoliv venku a minerály, které na světle blednou (ametyst, růženín) nechat přes noc na světle měsíčním. Pamatujte, že minerály se mohou na sluníčku chovat jako lupa (zvětšovací sklo) a mohly by proto i způsobit požár.

Drůza ametystu >>>


Při pochybnostech raději nenabíjet na přímém slunci, ale ve stínu, nebo zvolit nějakou vhodnější formu nabití.

Často se objevuje dotaz, zda na okně zvenčí, nebo zda stačí uvnitř a tedy za sklem. Pokud máte ty Vaše kameny ochráněné před pádem dolů a před zloději, lepší to je venku, ale funkční to musí být i za sklem, podle mého ta energie nezná překážek.

Nabíjet kameny novou čerstvou energií lze také mentálně, postup je popsán na stránce Energetická očista minerálů a kamenů, nadpis "Mentální očista minerálů a 'kamenů'".

Základní, co musíte umět, je používat všeobecnou energii Vesmíru, ne tu Vaši, to by Vás zbytečně oslabovalo a po delší době i ohrožovalo.

Ladění minerálů a kamenů.

Někteří ezoterici také doporučují provést naladění minerálu, které má za cíl navodit mezi Vámi a minerálem kontakt, v podstatě propojení energií.

Jak již bylo řečeno, minerál nemusí energii vyzařovat jen rovnoměrně dokola kolem sebe, ale on k lidem vysílá paprsky energie a snaží se tedy kontakt navázat sám, pokud mu jste sympatičtí...

S minerálem by se tedy klidně mělo i komunikovat, hrát si s ním v dlaních, hladit ho, ale také na něj i jen myslet a proudění energie z něj, její sílu si představovat, radit se s ním, svěřovat se mu... Já jim třeba říkám "Vy kluci ušatí" .

Při splynutí energií člověka a kamene prý také může dojít k různým vizím, můžete vidět barvy, vynořit se prý mohou také vzpomínky na minulé životy apod.

Můžete také třeba myslet na své problémy, na svoji nemoc atd. Představujte si, že odchází, že se vzdaluje a zmenšuje a že přichází klid, pohoda, harmonie, štěstí... A to vše stále ve spojitosti s tím minerálem, protože mu tak ušetříte práci, čas a energii. A sobě také.

Programování minerálů.

Naprogramování je dost důležité, tím vlastně minerál dostane svůj konkrétní úkol, tedy jakési jeho poslání na tomto světě.

Minerál sice umí vyzařovat energii, ale Vy ji po něm musíte požadovat, protože by ji jinak mohl vyzařovat samovolně jen na místo s nižší energetickou hodnotou. Stačí na to pouze pomyslet, ale z etických důvodů je lepší o tu energii kamínek požádat, poprosit.

Ideální prý je, pokud každý minerál slouží pouze jedinému účelu, který se nemění. (přinést klidný spánek, harmonizovat, léčit, ochraňovat apod.). Takového minerálu by se pak měl dotýkat již jen jeho majitel.

Programování minerálů a jejich případné darování.

Darovanému "kamínku" se sice nemá hledět na zuby, ale každý dárek se dá určitým způsobem naprogramovat a je na Vašem zvážení, zda Vám to tak bude vyhovovat vždy a za všech okolností.

Může jít o program i zcela láskyplný, dobře míněný, ale bude-li tam "vloženo" třeba něco v tom smyslu, že Vám bude přinášet štěstí, klid a pohodu, společně s Vaším partnerem, tak při 50% rozvodovosti by takovýto program mohl někdy v budoucnosti, v případě Vašeho rozchodu, dělat neplechu.

Za úmyslný nevhodný program sice dárce ponese plnou odpovědnost, Vám to ale může zbytečně zkomplikovat život. Odpovědnost sice ponese také za neúmyslný, ale k tomu bude "tam nahoře" přihlédnuto .

Jak takový pro Vás nevhodný program zjistit? Nejlépe použít kyvadlo. Stačí se zeptat, zda má v sobě nějaký pro Vás nevhodný program a pokud ano, raději ho vymažte, protože, pokud Vás má partner rád, snadno ten program oželíte a pokud to není dárek pouze a vyloženě z lásky, je stejně na nic. To pak není láska, ale obchod.

Vždyť existuje spousta programů, u kterých se nemusíte ničeho bát a fungují zcela spolehlivě: třeba ... Která televizní stanice zde chce mít odkaz? Co dáte?


Rozcestník témat a oblastí.


Na začátek této stránky


Informace

Nabídka služeb

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.