Energie minerálů a "kamenů"

Web netradiční, ale seriózní

L) Vkládání energií do minerálů a kamenů

Rozcestník témat a oblastí.

Vkládání energie do minerálu je něco trošku jiného, než nabíjení minerálu energií, protože vkládat se dají energie různé, ne pouze tzv. Vesmírná energie, existují totiž také energie místa, jména, živlů, různých bytostí atd.

Je samozřejmé, že o energii takového dárce musíte požádat a předpokládá se, že za její užití i potom poděkujete. Jak jinak, za veškeré konání také ponesete plnou odpovědnost. Odměnou Vám bude např. ochranný kámen, nabitý energií nějakého silného a mocného ochránce.

Takovéto energie se dají vkládat i do obrázků, do amuletů, do dárků atd., což vše již dost zavání magií, a je proto potřeba k tomu již ledacos znát: zejména rizika, omezení apod. Potom prý jsou však možnosti využití skoro neomezené.

Pokud si chcete vytvořit zářič k nějakému specifickému účelu, tak si během procesu vkládání energie podle toho vizualizujte její druh a pro ještě konkrétnější účel se při tom dají říkat také příslušná přání, prosby apod.

Vkládat energie je smysluplné pouze do minerálů energeticky očištěných - viz Ezotericko-energetická očista minerálů a kamenů.

Vlastní vkládání energie do kamenů lze provádět podobně, jako se provádí energetická očista tzv. Bílinské koule", v ezoterice se spousta věcí dá dělat skoro stejně a požadovaný efekt se dostaví přidáním příslušné myšlenky.

Takže třeba následovně: vzít do dlaně levé ruky "energeticky očištěný kámen" a ten jakoby přiklopit dlaní pravé ruky (ruce se mohou dotýkat) a představovat si, jak se do ní stahuje skrze hlavu a pravou paži z Vesmíru energie dárce a doplňuje místo, vytvořené "odstraněním" energií v kameni nežádoucích.

Dárce si lze představit jako někoho, kdo s tím předem souhlasí, nebo nějakou věc, jako je třeba zdravý silný strom, nějaký mohutný vodopád, nebo moře, planetu Venuši (pokud řešíte nějakou "srdeční" záležitost) apod.

V případě, že již je minerál dostatečně nabit, je doporučováno energii v něm stabilizovat, uzamknout, aby nedocházelo např. k jejímu samovolnému úniku do míst energeticky slabších. Jak to udělat? No, stačí si pomyslet, že se ta energie v minerálu stabilizuje, ukotvuje, uzamyká a pod. Nic složitého...

Kdo to umí, může si to také vizualizovat, ale není to nutné, protože vizualizace je vlastně jen dokonalejší forma představy, závislá hlavně na Vaší fantazii, kdy zvládáte představit si věci až tak, jako by před Vámi byly ve skutečnosti. Docílit se toho dá cílevědomým a soustavným tréninkem.

Kdo si není jistý, může na takto sevřené dlaně třeba krátce prudce fouknout, nebo si vymyslet nějaký podobný signál, gesto apod., které bude jednoznačným určujícím "spouštěčem" pro stabilizování energie.

Pro většinu z Vás je asi klíčovým okamžikem to, jak poznat, že již je minerál energií plně nasycený. Zde mohu pouze doporučit brouzdání po našich stránkách a jistě zde na tuto otázku odpověď najdete.


Rozcestník témat a oblastí.


Na začátek této stránky


Informace

Nabídka služeb

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.